Trendy w modzie okularowej na sezon 2024!

Witam Was serdecznie. Dzisiaj kilka słów o modzie okularowej. Temat, który zawsze powraca na początku roku. Zaczynamy.

Oczywiście jak w każdym nowym sezonie określona grupa opraw dalej pozostaje „zachowawcza i bezpieczna”, gdzie przeważnie dominuje niezawodna klasyka, tyle tylko, że w coraz bardziej nowoczesnym wydaniu. Kształty prostokątne, kwadratowe, ale i coraz więcej okrągłych. Coraz lepsze materiały i wyższa jakość produktów.

Druga, bardziej liczna grupa to oprawy wyraziste, niebanalne z dopieszczonymi detalami. Te zapewnią poczucie dobrego stylu. Renomowani producenci nie zapominają przy tym o wysokim komforcie użytkowania, co w przypadku opraw klasycznych i tanich nie zawsze ma miejsce i nie zawsze się sprawdza.

Będzie też i kreatywnie! W tym roku stawia się na wielokąty we wszystkich konfiguracjach! Liczne pomysły dla tych, którzy chcą się wyróżnić z tłumu i tym samym podkreślić swoją indywidualność.

Wyraziste kolory? I owszem. Kolorowe oprawki okularowe są must-have także w 2024! Ale nie brakuje również pastelowych delikatności, neonowych ekstrawagancji i metaliczny połysków. To absolutne hity. Decydując się na te kolory dodajesz swoim okularom „coś więcej”. Nie zapominamy także o zabawie w kolorowe soczewki do kompletu. Doradzę oczywiście właściwe konfiguracje.

Dlaczego warto zainteresować się tegorocznymi nowościami?

Moim zdaniem jest jeszcze ciekawiej, jest i odważniej! Okulary to nie tylko narzędzie ochrony wzroku, lecz także modny dodatek, który widać już na pierwszy rzut oka…

Nowości na sezon 2024 oferują szeroki wybór modeli, spełniając oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających Klientów.

Widzimy się 👁

Anita
Wasza stylistka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *