O czym myślą dziewczyny na jesień?

O tej porze roku szukacie Drogie Panie i Dziewczyny wygodnych bucików, dobrej jakości płaszczyków, rękawiczek i szalików. Nierzadko dla całej rodziny. Przykładacie dużą wagę do tego, aby nowy strój na jesień był ciepły, modny, wygodny. Zanim dokonacie właściwego wyboru spędzacie nawet po kilka godzin przed monitorem komputera, smartfona, odwiedzając milion sklepów.

A jak to wygląda w przypadku soczewek okularowych?

O ile do wyboru opraw okularowych przykładasz dużą uwagę, to soczewki okularowe nie mają już na ogół większego znaczenia.

Mam widzieć i już!

Gdy docieramy do tematu soczewek zakupy okularowe uważacie za zakończone i zmierzacie szybciutko do finału.

Niedobrze!

Dlatego w naszym salonie najczęściej rozmowę zaczynamy od doboru właściwych soczewek okularowych. Szczególnie w przypadku personalizowanych soczewek progresywnych, soczewek wysokoindeksowych oraz gdy chcemy doradzić specjalistyczne, możliwie najlepsze powłoki uszlachetniające.

Wówczas dowiadujemy się o Twoich realnych potrzebach i okularowych problemach. Okazuje się, że wiele z Was nie miało bladego pojęcia o możliwościach jakie oferuje współczesna optyka okularowa.

Dzisiaj parę zdań o nowych soczewkach okularowych Iron Clean Blue brytyjskiej marki Jai Kudo.

Soczewki te odpowiadają na współczesne potrzeby osób, które żyją „w biegu”, aktywnie i często używają komputera oraz smartfona. Jeśli dodatkowo zdarza Ci się nieprawidłowo odkładać okulary gdziekolwiek, bez należytej dbałości, to warto zwrócić uwagę na ten produkt.

Nazwa Iron Clean Blue doskonale oddaje główne zalety wielofunkcyjnej powłoki. Choć jej grubość mierzona jest w mikronach, nałożona obustronnie na szkła istotnie wpływa na ich jakość.

Słowo Iron wskazuje na zastosowanie powłoki utwardzającej odpornej na zarysowania, dzięki czemu dłużej będziesz cieszyła się wyraźnym obrazem.

Clean oznacza, że powłoka skutecznie utrudnia osiadanie brudu i wody na powierzchni soczewek. Zapobiega powstawaniu smug podczas czyszczenia.

Blue to ochrona Twoich oczu przed szkodliwym spektrum światła niebieskiego.

Soczewki dodatkowo blokują szkodliwe światło UV oraz posiadają właściwości antyrefleksyjne.

Na korzyść soczewek niech świadczy 3 letnia gwarancja na powłokę oraz obecność zewnętrznej śliskiej warstwy ułatwiającej czyszczenie.

Modny niebieski poblask szczątkowy dodaje tylko uroku soczewkom.

Powłoka nowej generacji Iron Clean występuje również w opcji bez ochrony przed światłem niebieskim zachowując przy tym swoją odporność na uszkodzenia.

Szczerze polecam ten produkt. Powłoka jest oczywiście wielowarstwowa, oleofobowa i hydrofobowa co sprawi, że będziesz czyścić okulary rzadziej, a czyszczenie będzie łatwe i przyjemne.

Widzimy się 👁️

Michał

Wasz optyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *