Szkła Extreme StayClean UV. Wyraźne i ostre widzenie w dobrej cenie!

Powierzchnia soczewek okularowych wcześniej czy później ulega zarysowaniom, a nawet poważniejszym uszkodzeniom. Codzienne obowiązki i praca powodują, że zapominamy o podstawowych zasadach pielęgnacji soczewek okularowych. Czyścimy okulary czym popadnie, nosimy w torbie lub kieszeni, czasami zasypiamy w nich. Producenci soczewek okularowych nieustannie udoskonalają powłoki uszlachetniające, zmniejszając efekty uboczne niewłaściwego traktowania okularów.

Brytyjska firma Jai Kudo posiada w swojej ofercie soczewki okularowe z wysokiej jakości powłoką Extreme StayClean UV

Zalety:

1. Ograniczone zaparowywanie

Warstwa superhydrofobowa sprawia, że krople wody podczas deszczu swobodnie spływają po powierzchni soczewek nie pozostawiając smug. Zapewnia także szybsze ich odparowywanie.

2. Mniej smug

Warstwa oleofobowa sprawia, że soczewka ma gładką i śliską powierzchnię. Dzięki temu brud i tłuszcz nie będą tak osadzać się na soczewkach, co znacznie ułatwia czyszczenie.

3. Mniej kurzu

Warstwa antystatyczna sprawia, że drobiny kurzu i brudu są odpychane od powierzchni soczewek. Pomaga to utrzymać soczewki dłużej w czystości.

4. Koniec odblasków

Wielowarstwowy antyrefleks zapobiega kłopotliwym odblaskom. Wyraźne widzenie i idealną przejrzystość doceni każdy użytkownik.

5. Ograniczone zarysowania

Warstwa lakierowa zabezpiecza soczewki przed zarysowaniami. Wyjątkowo odporna warstwa Extreme, produkowana z wykorzystaniem nanotechnologii, stanowi dodatkową ochronę, dzięki czemu użytkownik dłużej będzie cieszył się wysokim komfortem widzenia.

6. Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Polecam te uniwersalne soczewki jako produkt o wysokich parametrach użytkowych w atrakcyjnej cenie.

Widzimy się

Michał – Wasz optyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *